מתנה ליולדת – לזו שילדה ולזה/ו שנולד/ה

אחת ההזדמנויות הנהדרות להענקת מתנה מכל הלב, היא נתינת מתנה ליולדת טרייה. יש כל-כך הרבה סמליות במעמד המרגש הזה של הגעת חיים חדשים לעולם, עד שהרצון להענקת תשורה קטנה שתסמל את השתתפותנו בשמחה הופך משמעותי מתמיד.

מתנה ליולדת - מארז מושלם ליולדת האורגניתהחיפוש אחר מתנה ליולדת הוא מסע מהנה בין שפע אפשרויות. בין אם תבחרו להעניק מתנה לאם עצמה, בין אם מתנה לרך או לרכה שנולדו ובין אם מתנה שמשלבת בין השניים, עצם העיסוק עם מוצרים ייעודיים לאם ולתינוק הוא מענג ומלא קסם ומחשבות חיוביות על חיוכים ראשונים שבקרוב יתווספו לעולם. להלן כמה רעיונות מקוריים להענקת מתנה ליולדת שתשלב בין הרצון לתת משהו חדש ומקורי גם לה וגם לתינוק/ת לבין העברת המסר על החשיבות שבשמירה על העולם שלנו גם בשביל הדור הבא שהנה מצטרף אלינו זה עתה:

  • בגדי תינוקות בעיצובים ירוקים – אשר עשויים מבדים אורגניים (לרוב בדי כותנה טבעיים) שעוצבו ונתפרו במפעלים מיוחדים הדוגלים בתעסוקה הוגנת, הם מתנה ליולדת שתעניק הרבה רוך ומגע עדין לחייהם של הקטנטנים.
  • מוצרי מזון טבעיים ובריאים – לחיזוק המערכות השונות של היולדת ולמילוי מצברים מחודש לאחר הלידה ולקראת תקופת האמהות הראשונה והמתישה. ניתן לתת דגש על מוצרים ייעודיים כמו חטיפי בריאות רוויים מזון מלכות או מזונות אורגניים, טהורים ובריאים אחרים – לדוגמא ערכות של חליטות תה (נשים מניקות רבות נמנעות למשל משתיית קפאין).
  • מוצרים ייעודיים להמשך הדרך המשותפת – שמיכות עיטוף רכות, מנשא שיצמיד את התינוק קרוב לאמו, וילונות הצללה מעוצבים לחלון המכונית – כל אחת מאפשרויות אלה היא מתנה לתינוק שהיא גם מתנה ליולדת עצמה וחשוב לא פחות – מוצר טבעי מחומרים מתכלים שאינו פוגע בסביבה ומסייע בשמירה עליה.
  • מוצרי קוסמטיקה אורגניים לתינוק – החל משמן אמבט ועד קרם החתלה – מוצרים אורגניים שומרים טוב יותר על בריאות התינוק ומהנים יותר לשימוש בשל הריח, המרקם והתחושה הטבעיים שלהם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *