מתנה זוגית – צלילת היכרות באילת

מחפשים רעיון למתנה מיוחדת להפתיע את בן או בת הזוג? אם אתם אוהבים את הים ומחפשים משהו חדש ושונה שתוכלו לחוות ביחד כחוויה רומנטית, זוגית וחדשה תוכלו להפתיע באטרקציה שנקראת צלילת היכרות. המקום המושלם לחוות צלילת היכרות הוא באילת במועדון צלילה אקווה ספורט הממוקם במפתן שמורת אלמוג באילת ומציע קורסי צלילה באילת החל מקורס כוכב אחד, שני כוכבים ועד קורסי מדריכים ומדריכי מדריכים בצלילת סקובה, הלוא היא צלילת מיכלים.

צלילת היכרות זוגית באילת

צלילה באילת במועדון אקווה ספורטצלילת היכרות מתאימה לכל אדם, גבר או אישה הבריאים בגופם בין הגילאים 8 ועד 88 שנים. צלילת ההיכרות נועדה לתת טעימה ראשונית מהחוויה התת ימית המופלאה אשר סוחפת מיליוני צוללנים ברחבי העולם, מדובר בצלילה לעומק מירבי של 6 מטרים אשר אינו מחייב לעבור קורס צלילה מלא, צלילת ההיכרות מתבצעת בליווי מדריך צמוד המלווה את הצולל במהלך כל הצלילה, צלילת ההיכרות מתחילה בקבלת הסבר על המכשור והתפעול הבסיסי , ומידע שחשוב לדעת לפני הצלילה, חשוב לזכור שהמכיל והציוד שנראה כבד מחוץ למים יהיה חסר משקל מתחת למים.

תחילת הצלילה כוללת תרגול קצר על פני המים הכוללת הסתגלות קצרה לנשימה ממיכל האוויר ומתחילים בהעמקה הדרגתית ומתונה לעומק מירבי של 6 מטרים, הצלילה נמשכת כ30 דקות מתחת למים. צלילות היכרות נערכות במועדון אקווה ספורט בכל ימות השנה בזכות תנאי הים ומזג האוויר הנפלאים לכך באילת, בסיום הצלילה מקבל המשתתף תעודת השתתפות בצלילת היכרות וכל מי שהחוויה פתחה לו את התיאבון מוזמן להמשיך לצלול ולהרשם לאחד מקורסי הצלילה במועדון.

צלילת ההיכרות מתאימה מאד כחוויה לאדם בודד או לזוג כחוויה משותפת לפרטים נוספים הזמנות ומחירים כנסו לאתר מועדון הצלילה אקווה ספורט באילת

http://www.aqua-sport.co.il/

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *